slaskie

Uwaga, jutrzejszy dyzur psychologa w Klubie Mamy, Taty i Malucha jest odwołany, z powodu choroby Pani Psycholog. Poinformujemy o terminie następnego dyzuru. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny 694-716-093.

Październik w Klubie Mamy, Taty i Malucha -
Przypominamy, że w ramach projektu Klub Mamy, Taty i Malucha - można skorzystać z bezpłatnych porad psychologa i prawnika.
 
W październiku w godz. 16.00-19.00
- dyżur psychologa : 10 i 24,
- dyżur prawnika : 14 i 28.
Obowiązuje telefoniczna rezerwacja terminu : 881-710-959.
 
Rodziców i opiekunów zapraszamy także w w godzinach 17.30 - 19.00 :
14.10 - warsztat psychologiczny - "Psychologia pozytywna w wychowaniu -jak wychować szczęśliwe dziecko?" - psycholog Aleksandra Skwara,- w PKZ Dom Kultury w Dąbrowie Górniczej- Ząbkowicach
19.10 - prelekcja - "O prawach i obowiązkach rodziców i opiekunów" - Sędzia w stanie spoczynku Barbara Bochyńska, -w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Będzinie
19.10 - prelekcja - "W dżungli wychowania -dziecko kłopot czy radość?" - Halina Kuras pedagog - w PKZ Dom Kultury w Dąbrowie Górniczej - Ząbkowicach
Obowiązuje telefoniczna rezerwacja uczestnictwa w sekretariatach PKZ Dom Kultury w Ząbkowicach 32 733 - 87- 90 i w MiPBP w Będzinie 32 267- 41- 65 !!!
 
Informujemy, że zarówno tematy warsztatów, jak i prelekcji będą się powtarzać w Dąbrowie Górniczej i w Będzinie tak, aby jak największa ilość osób mogła skorzystać z ciekawych propozycji wsparcia w wychowaniu dzieci !
 
Projekt jest współfinansowany ze środków Województwa Śląskiego.
 
Zapraszamy !!!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KLUB MAMY, TATY I MALUCHA

mama tataZAPRASZA RODZICÓW I OPIEKUNÓW DZIECI DO 7 r.ż.
Z DĄBROWY GÓRNICZEJ ORAZ POWIATU BĘDZIŃSKIEGO

 

czas realizacji: wrzesień - grudzień 2016

rodzaj zajęć

lokalizacja

prelekcje:

  • Prawnika          
  • psychologa
  • pedagoga
  • warsztaty psychologiczne

PKZ DOM KULTURY ZĄBKOWICE

ul. Chemiczna 2

42-520 Dąbrowa Górnicza

MIEJSKA I POWIATOWA BIBLIOTEKA

PUBLICZNA IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO

ul. Piłsudskiego 39

42-500 Będzin


  • konsultacje/ porady indywidualne:
  • prawnika,
  • psychologa,
  • mediatora

CENTRUM KOMUNIKACJI I MEDIACJI „DIALOG”

ul. Sienkiewicza 6A/6

41-300 Dąbrowa Górnicza

 

Harmonogram zajęć dostępny na stronach:
www.ckimdialog.eu, www.palac.art.pl, www.biblioteka.bedzin.pl

Zapisy na zajęcia przyjmowane są pod numerami telefonów:
- PKZ DOM KULTURY ZĄBKOWICE - 32 733-87-90,
- MiP BIBLIOTEKA PUBLICZNA W BĘDZINIE - 32 267-41-65,
- CKiM „DIALOG” - 881-710-959.

Udział w projekcie jest bezpłatny !

Harmonogram.DOC

PLAKAT.PDF

Centrum Komunikacji i Mediacji „Dialog” dla mieszkańców powiatu będzińskiego i Dąbrowy Górniczej przygotowało nowy projekt 

p.n. „Klub Mamy, Taty i Malucha”, który będzie trwał od września do grudnia 2016 r.

mama tata

Dla realizacji naszych działań pozyskaliśmy znakomitych partnerów – Pałac Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej oraz Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Będzinie .
Do udziału w projekcie zapraszamy rodziców i opiekunów dzieci do 7 r.ż., którzy chcą wiedzieć jak dobrze i mądrze wychowywać swoje dzieci , oraz  jak radzić sobie w trudnych sytuacjach związanych z rodzicielstwem.  Projekt  ma charakter edukacyjno-rozwojowy
i przewiduje  prelekcje (psychologa, pedagoga, prawnika) warsztaty psychologiczne i porady indywidualne. Zajęcia grupowe ( prelekcje i warsztaty) odbywać się będą w siedzibie partnerów tj. w  Domu Kultury w Dąbrowie Górniczej - Ząbkowicach ul. Chemiczna 2 oraz Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Będzinie przy ul. Piłsudskiego 39. 

Na indywidualne spotkania z prawnikiem, psychologiem i mediatorem zapraszamy do siedziby Centrum Komunikacji i Mediacji „Dialog” ul. Sienkiewicza 6A/6 w Dąbrowie Górniczej – zapisy na konsultacje przyjmujemy pod numerem telefonu 881-710-959.

Pierwszą prelekcję pt. „Rodzice na szlaku - nie ma wychowania tam, gdzie nie ma oznakowanych szlaków, po których można się bezpiecznie poruszać – porozmawiajmy o stawianiu granic dzieciom” poprowadzi psycholog, coach, mediator Aleksandra Skwara.
Mieszkańców powiatu będzińskiego zapraszamy do Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Będzinie 14.09.2016 o godz. 17.30 ,               natomiast mieszkańców Dąbrowy Górniczej  28.09.2016 r. o godz. 17.30 do Domu Kultury w Dąbrowie Górniczej – Ząbkowicach .

 Zapisy na zajęcia przyjmowane będą od września  pod numerami telefonów : 
Dom Kultury w Dąbrowie Górniczej-Ząbkowicach - 32 733 87 90,
MiPBP w Będzinie  - 32 267 41 65                                                                                                                                                                         oraz  u koordynatora projektu 881-710-959.

Szczegółowy harmonogram działań będzie dostępny na stronach internetowych : www.ckimdialog.eu, www.palac.art.pl, www.biblioteka.bedzin.pl
Udział w projekcie jest bezpłatny, bowiem jest on finansowany przy udziale środków Województwa Śląskiego.

Koordynator projektu Monika Górska

Przypominamy, że Centrum Komunikacji i Mediacji „Dialog” równolegle prowadzi projekt „Zagłębiowskie Centrum Mediacji” – bezpłatne konsultacje mediatorów w Sądach Rejonowych w Będzinie i Dąbrowie Górniczej w poniedziałki w godz. 16.00-18.00. Projekt jest współfinansowany w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.