slaskie

Dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty kreatywne, będące ważnym elementem projektu Świadomośc siebie w świadomym społeczeństwie". 

Warsztaty realizowane zostały w siedzibie Dąbrowskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Otwarte Serca" w Dąbrowie Górniczej, z którym nasze stowarzyszenie podpisało umowę partnerską. 

Warsztat - projektowanie i wyrób hand made - mydła, ekoproszki i płyny - był także okazją do podniesienia świadomości ekologicznej naszych beneficjentów.

warsztat eko 5warsztat eko 6warsztat eko 9warsztat eko 7

 

Kolejny warsztat kreatywny - projektowanie i wyrób toreb ekologicznych i świec.

warsztat torby 5warsztat torby 9warsztat torby 6warsztat torby 3

 

W naszej ofercie były też zajęcia kreatywne- projektowanie i wyrób podkładek kawowych i pijemników drewnianych. Zajęcia z użyciem narzędzi, którymi rzadko posługują się kobiety, ale wszystkie nasze beneficjentki wspaniale sobie poradziły :)

warsztat podkładki 5warsztat podkladki 4warsztat podkładki 10

Mamy nadzieję, że wszystkie zajęcia warsztatowe skłoniły naszych beneficjentów do większej samoświadomości  i  podniesienie rozumienia ekologii jako ważnego czynnika dla naszego środowiska

Ale równocześnie - była to okazja do wspólnej zabawy i miłego spędzenia czasu.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------